Nasıl Kullanılır

Stag Delay Sprey, kullanım açısından diğer cinsel ürünlere oranla çok daha rahat ve basittir. Yani, kullanımı ve etkisinin görülmesi daha olanaklıdır.

Doğru Stag Sprey Kullanımı

Ürünü, cinsel ilişkilerinizden 7 ila 15 dakika kadar önce kullanabilirsiniz. Kullanımı ise, penisinizin baş ve gövde kısmına 3 ila 5 kez püskürtme yaparak olmaktadır. Yani, cinsel ilişkiye girmeden 7 ila 15 dakika önce, penisinizin başına ve gövde kısmına sadece 3 ya da 5 kez spreyi püskürtünüz.

Etkisi, sorunsuz bir şekilde görülecek ve cinsel ilişkiniz esnasın da daha önce yaşadığınız erken boşalma gibi sorunlar olmadan, daha sağlıklı bir cinsel yaşama sahip olmanız sağlanacaktır. Zira, ürün doğru ve bilinçli bir biçimde kullanılır ise, etkileri oldukça verimli sonuçlar sunmaktadır.

Stag Sprey, kullanım aşamasında çok daha fazla püskürtülür ise bu durum peniste sorunlara neden olabilir. Eğer, gerçek ve sağlıklı bir etki almak istiyor iseniz; sadece kullanım talimatına göre hareket ediniz. Malum, her şeyin fazlasının zarar olduğu gibi bu özel ürünün de fazlası zararlıdır. Zira, normal dozajda kullanmanız zaten sizlere gerekli olan etkiyi sunacak ve daha uzun süren bir cinsel birleşme yaşamanız aşamasında ciddi oranda destek sunacaktır. Malum, bir çok cinsel ilişkide en temel sorun her zaman bilinçsiz hareketler nedeni ile yaşanmaktadır. Aynı durum, destek amacı ile alınan ürünler içinde geçerlidir.

Eğer, siz bir ürünü bilinçli bir biçimde kullanır ve “biraz daha fazla sıkarsam, daha çok etki gösterir.” Gibi bir mantık çerçevesinde hareket eder iseniz; zarar görürsünüz. Bu nedenle, her konuda olduğu gibi bu konuda da siz değerli müşterilerimizi uyarıyor ve ürünü sadece doğru bir şekilde, bilinçli bir biçimde kullanmanız hususunda sizleri telkin ediyoruz. Malum, bizler için önemli olan sadece sağlıklı bir etki görmenizdir. Zira, önce sağlık gelir!